Denizli Patent Vekilleri

Sizler adına ve yararına patent dosyası hazırlama, başvuru ve takip işlemleri yapmaya yetkili Denizli patent vekillerinden ve ofislerinden birisi ile çalışarak fikri ve sınai haklarınızı koruma altına alabilirsiniz. Özellikle Türkiye’de yetkili kurum olan Türk Patent Enstitüsü yada kısaltması ile TPE sicilinde kayıtlı, resmi olarak bu işi yapmaya yetkili ve profesyonel kişi ve firmalar ile çalışmanızı tavsiye ederiz.

Hem hem makina mühendisi olmamız hem de patent ve teknoloji geliştirme alanında uzun yıllar tecrübelerimiz ardından 2011 yılında TPE tarafından düzenlenen patent vekilliği imtihanını kazanarak patent vekili ünvanı sahibi olduk. Daha sonra ise Denizli merkezli Ülke Patent A.Ş. bünyesinde faaliyet göstermeye başladık.

Denizli Patent Vekili ve Makina Mühendisi Hakan Kaya, 05442582020 numaralı telefonumuzdan veya diğer iletişim kanallarından bize ulaşabilirsiniz.

Buluşlarınızı ve Ar-Ge çalışmalarınızı değerlendirmek, projelendirmek, ekip çalışması geliştirmek, çıktıları koruma altına almak için sizin yanınızdayız.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir