Hakkımda

Hakan Kaya bildiğiniz Anadolu insanı yanında girişimci, girişim danışmanı, SEO ve dijital pazarlama stratejisti, Mühendis ve Patent Vekili olup bu alanlarda hizmetler sunmaktadır.

Temel mühendislik hizmetleri yanında patent araştırma, başvuru, ar-ge destekleri gibi alanlarda danışmanlık ve patent dosyası hazırlama hizmetleri sunmaktadır. Uzun yıllardır edindiği tecrübe birikimi ile girişim danışmanlığı, iş kurma, iş fikri geliştirme gibi alanlarda girişimcilere danışmanlık sunmakta ve onları KOSGEB yeni girişimci desteğinden faydalanmalarını sağlamaları için iş planı hazırlama hizmeti sağlamaktadır.

Bunlar yanında iş hayatına yeni atılan girişimciler veya mevcut girişimciler için iş geliştirme, iş büyütme, growth hacking, lean startup(yalın girişim), e-ticarete giriş, sosyal medya yönetimi, dijital imaj yönetimi, web projeleri, SEO, SEM, internet reklamları gibi alanlarda hizmetler sunmaktadır.

KOSGEB yeni girişimci desteği başvurusu veya Ankara Antlaşması vizesi başvurunuz için iş planı hazırlama ve danışmanlık hizmetleri de sunmaktayız.

İnternetten satış ve e-ticaret konusundaki tecrübemiz ile bu alandaki girişimciler ve startuplar için danışmanlık ve seo uzmanı olarak dijital pazarlama hizmetleri sunmaktayız.

Bir yörük olmam hasebi ile gezmeyi sevdiğim için Tipsiz gezgin isimli blog sitem üzerinden seyahat notları paylaşmaktayım. Ayrıca Youtube kanalı olarak Mr hakan Kaya adı ile bilgilendirici ve ilham verici video içerik hazırlamaktayım. Daha fazla tanımak için sosyal medya hesaplarımı takip edebilirsiniz.