Faturalı Hat Kullananlara 5.000 TL ye kadar 12 Ay vade ile Nakit İmkanı

İletişim Bilgileri yazı sonunda.

Kefil Konusunda Soru İşaretleri

Faturalı Hat kullanıyor iseniz, Kredi ile cep telefonu almak için kefil getirmenize gerek yoktur. 6 aya varan vadelerle kredi almak isteyen bütün müşterilerin, Faturalı Hatlara Nakit Kredi üzerinden cep telefonu alması mümkündür. Ayrıca maliyetler, normal kredi şartlarından çok daha düşük şekilde düzenlenmiştir. Bu sayede kendinize en uygun krediyi seçmek, yine sizin elinizde olacaktır. Operatörünüzden alacağınız kredi sayesinde istediğiniz ihtiyaca göre cep telefonu satın alabilirsiniz. Sınırsız tercih dünyası sizi beklemektedir.

Sistem Güvenilir Bir Altyapıya Sahip Mi?

Faturalı Hat Kullananlar için sistem tamamen güvenilir bir şekilde ilerlemektedir. Finansman sağlayacak olan cep telefonu operatörleri üzerinden gerçekleştirilecek olan sözleşme ile satın alınacak telefon rahatlıkla tercih edilir. Aynı zamanda ödeme limitleri, taksit miktarında belirlenen tutarlar dahilinde yapılmaktadır. Bu sayede güvenilir şekilde ilerleyen bir altyapıya sahiptir.

Sistemden Kimler Faydalanabilir?

Bankalara kredi başvurusunda bulunmaya yetkin olan herkesin, Faturalı Hatlara Nakit Kredi fırsatından faydalanmasına izin vardır. Bu şekilde banka üzerinden kredi almadan cep telefonu temin etmek isteyen herkesin, bu yönteme başvurması mümkün olmaktadır. Finansman işlemlerinde bankayı kullanmayan herkesin, bu konuda kurtarıcısı sistem üzerinden operatörlerden kredi ile telefon almak olacaktır.

Sistem Yasal Mıdır?

Borç alma işlemi, tamamen kanuni dayanakları olan, içerisinde alacaklı- borç ilişkisini barındıran bir uygulamadır. Bu sayede aradan bankalar çıkmış olacaktır. Telefon cihazı almak isteyen herkesin, anlaşmayı mobil operatörler veya operatörlere bağlı finans kurumları ile yapmaları gerekir. Faturalı Hatlara Nakit Kredi Yapılacak olan sözleşmede, ödeme taksitleri ve geri ödeme vadesi belirlenecektir. Bu sayede ödeme planı, kişinin ödeme gücüne göre belirlenmiş olacaktır. Uygulanan bütün adımların, yasal düzenlemeye uygun olduğu tekrar sizlere hatırlatılacaktır.

Faturasız Hat Sahipleri Sistemi Kullanabilir Mi?

Sistem üzerinden telefon almak isteyen hat sahiplerinin kullandıkları hattın, kesinlikle faturalı olması gerekir. Çünkü faturasız hatlar üzerinden finansman sağlanması mümkün değildir. Bu yüzden de faturasız hat sahiplerinin, sistem üzerinden sözleşme yaparak herhangi bir şekilde telefon alması mümkün olmaz. Sistemin güncellenme ve şartlarının geliştirilme çalışmaları devam etmektedir. İlerideki süreçte, faturasız hatlara yönelik sistemler de oluşturulacaktır.

Sözleşmede Belirlenen Şartlara Uymamanın Cezası Var Mıdır?

Telefon almak isteyen kişilerin, finansman sahibi kurum ve kuruluşlarla belirli ödeme şartlarını içeren sözleşme imzalaması gerekmektedir. Bu sayede sözleşmeden doğan hakların kullanılması, hukuki bir durumun varlığını oluşturacaktır. Yasal olarak, sözleşmeyi yerine getirmeyen taraf hakkında kanuni hakların kullanılması yöntemi doğacaktır. Bu yüzde borçlu kişilerin, sözleşmede yazan kurallara uyması gerekir. Bunun yanında ödeme planına göre ödemeler yapması ve borcunu geciktirmemesi de, yine yasal yükümlülükleri arasındadır. Gecikmeler halinde sözleşmede belirlenen ve altı taraflarca imzalanmış olan cezai hükümler devreye girecektir. Bu yüzden müşterinin belirlenen taksitleri ödememesi durumunda, kendisini bağlayacak şartlar devreye sokulmuş olacaktır.

Faturalı Hatlara Nakit Kredi Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Öncelikli olarak bu uygulamanın, ödeme gücü olmayan kişiler için bir kredi ürünü olmadığı bilinmelidir. Bu yüzden geri ödeme gücü bulunmayan kişilerin, bu sisteme dahil olması mümkün olmayacaktır.

Kontratlı cihazların satışı ve yapılacak sözleşmelerin oluşturulması, yetkilendirilmiş bayiler tarafından yapılır. Sözleşmenin altına sadece yetkili kişilerin imza atması beklenir. Kontratla alınmış olan cihazların üzerindeki bütün tasarruflar, kişilere aittir. Fakat herhangi bir bozulma veya yenisiyle değiştirme durumunda, sahiplik telefonun satışı gerçekleştirilen kişiye ait olacaktır.

Alınan cihazlar istendiği takdirde aynı gün içerisinde satılabilir. Bu konuda herhangi bir kısıtlama yoktur. Özellikle yapılacak satış sözleşmelerinde, bu sistem üzerinden satın alındığı ve üzerinde borç bulunduğu eklenmelidir.

Cihazların satım işlemi gerçekleştirilirken, Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından zorunlu hale getirilmiş olan Cihazlara Yönelik Alım ve Satım Belgesi imzalanmalıdır. Bu evrakın bir nüshası alıcıda, bir nüshası da sizde durmalıdır.

Operatörlerle belirlenen sözleşme detaylarına her zaman uyulması gerekir. Aksi takdirde operatörler, cezai işlemleri başlatmaya ve icraya götürmeye yetkili kuruluşlar olacaktır.

Müşterilere sunulan fiyatların cazip gelmemesi halinde, sistemde kalma zorunlulukları bulunmaz. Bankalardan ihtiyaç kredisi çekilir ve peşin para ile alınan telefonun kredisi operatörlere ödenebilir, banka ile imzalanan sözleşmedeki şartlara göre taksitler bankadan yeni çekilen kredi için bankaya geri ödenir.

Soru ve Görüşleriniz için mesai saatlerinde, aşağıdaki telefon numaralarından Danışmanlara ulaşabilirsiniz.

İstanbul Şişli Beytem Plaza:
0212 914 10 14

Ankara Kızılay Merkez:
0312 433 97 95

İzmir Bornova Gümüş Plaza :
0232 332 09 10

Adana Z.Paşa Günep İş Merkezi :
0322 277 08 23


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir