Uygun Yat Kiralama Nasıl Yapılır?

Lükslüğü çağrıştıran bu sektörde, herkesin sahip olmak isteyeceği anılar ve atmosfer vaat ediliyor. Özellikle de gezi bloggerlarının da paylaşımlarda bulunduğu özel yat kiralama kareleri, herkesi bu dünyaya davet ediyor. Peki ama yat kiralaması yaparken nasıl daha uygun alınır ve hangi bölgelerde yat kiralaması yapılır aşağıdaki yazıda saklı.

Aşağıdaki bölgelerde özel yat kiralaması deneyimlerimi sizlere aktarmak isterim. Özel Yat Kiralamasında firma aracılığıyla yaptığım deneyimlerde ve kiralamada nelere dikkat etmeniz gerektiğini sizlere de aktarmak istiyorum.

İstanbul Yat Kiralama

İstanbul’da özel bir kutlama için tercih ettiğimiz yat kiralaması için gün batımından önce Boğaz’dan yat turumuza başladık. İstanbul Yat Kiralamaları saatlik olarak planlanabilmektedir. Aynı zamanda hafta sonu da 2 gece konaklamalı olarak Bursa Mudanya’ya doğru veya Adalar’da yatta kalıp denizin keyfini çıkarabilirsiniz. Böyle bir yatta ve İstanbul’da güzel bir vakit geçirebildiğimiz, şahane bir kutlama yapabildiğimiz için şanslıyız. Boğaz yat turları 2022 yılında saatlik 2500 TL’den başlıyor. Denemenizi öneriyoruz.

Göcek Yat Kiralama

Büyük şehirlerden güneye en kolay, hızlı ve uygun sahil kaçamağı Göcek Yat Kiralaması ile mümkün. Göcek gibi güzel bir körfezde daha güzel vakit geçirebilmek için tek ihtiyacınız bir yat. Göcek yat kiralaması ve eşsiz koylarında yapacağınız tatil hem bütçeniz hem de tatil beklentiniz için gayet tatmin edici nitelikte. Yat kiralamada ana maliyet yatın dışında, mazot ödemesidir. Mazot fiyatlarının da artmasıyla yat kiralamadaki fiyatların da artışı oldu. Fakat Göcek Körfezi’nde mazot tüketimi daha az olduğundan uygun yat kiralaması da mümkündür. Göcek’te uygun yat kiralamanın bir diğer yöntemi de kavurucu sıcakları es geçip Mayıs-Haziran-Eylül aylarını değerlendirmek olabilir. Böylece çok daha uygun yat kiralama fiyatlarına erişebilirsiniz. Göcek Körfezi’nin bu sezonlarda oldukça ılıman ve az rüzgâr alan bir körfez olduğunu da ekleyebiliriz.

Bodrum Yat Kiralama

Bodrum ve çevre koyları yat turu ve Bodrum Yat Kiralaması için çok uygun bir tatil imkânı sunmaktadır. Tam tamına mavi ile yeşile kavuşmak isterseniz ve Bodrum yat kiralaması ile ilgileniyorsanız, size önerimiz bu koylara 1 hafta süre ayırmanız. Gökova veya Hisarönü Körfezi hatta Yunan adaları’na doğru yat kiralama yaparak gezmek istiyorsanız mesafeleri de düşünerek daha az yakıt tüketen yatlara yönelebilirsiniz. Guletlerin yanı sıra motor yat konforunda olan thrawler yatlar 1 haftalık kiralama sürelerinde güzel bir mavi yolculuk rotası çizerek ekstra mazot farkı ödemeden, daha uygun yat kiralaması yapabilirsiniz. Ayrıca Bodrum’da da Mayıs ve Eylül aylarını tercih ederek veya erken rezervasyon indirimlerinden faydalanarak uygun yat kiralama fiyatlarına erişebilirsiniz.

Kendinize bir ödül verin ve bu tatile çıkın. Bazı şeylerde en uygun fiyata ulaşmayı tercih etmek istememelisiniz. Alacağınız her ekstra indirim veya çok uygun fiyatta alacağınız hizmetten emin olun. Her ne kadar müşteri memnuniyetini ön plana alındığı dile getirilse de, her işin bir ederi var. Beklentilerinizi düşürmeden bu yola çıkın. Hepinize şimdiden iyi tatiller!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir