Toptan Peştemal

Geleneksel Anadolu dokuması ürünü olan peştemal artık hamamlardan çıkıp spa, sauna, masaj salonu, plaj ve günlük kullanım için satışı yapılmaya başladı.

Eğer sizinde alıp satmak, ticaretini yapmak, ihracat için değerlendirmek, butik otel ya da işletmenizde kullanmak, plajda satmak, mağaza satışı, internetten satmak yada amazona koymak gibi düşünceleriniz yada arayışlarınız var ise toptan peştemal için Abdil Karakaya’ya 0532 247 39 78 numaradan ulaşabilirsiniz.

Pamuklu peştemal, bambu peştemal bornoz yada peştemal tunik gibi ürünler için Denizli Tekstil Dünyasına şu adresten ulaşabilirsiniz.
https://www.denizlitekstildunyasi.com/toptan-pestemal/

Bir diğer üretici firma olan Yaren tekstil ise dokuma ürünleri, sofra bezi, koltuk örtüsü gibi ürünler yanında toptan peştamal satışı da yapmaktadır. Yaren Peştemal’e de şu adresten ulaşabilirsiniz.

Peştemal son dönemde butik oteller, spa, masaj salonu ve kuaför malzemecileri gibi işletmelerde hızla popülerlik kazandı. Aynı zamanda ister peştemal havlu ister ise peştemal bornoz yada tunik olarak olsun plaj ve havuz amaçlı kullanımı da artış gösterdi. Kolay kuruması, koku yapmaması ve yumuşak dokusu ile de artık evlerde kullanım alışkanlığı hızlanarak klasik havluların yerini almaktadır.

Sizde yukarıda değindiğim Abdil Karakaya, Denizli Tekstil Dünyası yada Yaren Peştemal firmalarına ulaşarak toptan peştemal ve türevlerini üreticisinden uygun fiyata alıp ticaretini yapabilir yada işletmenizde kullanabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir