Abroad Advisor: Ankara Anlaşması Danışmanlık

Abroad-Advisor Ankara Anlaşması Danışmanlık firması Ankara Anlaşması Vizesi noktasında uzman ekibi ile danışmanlık veren bir firmadır.

Diğer firmaların aksine sadece Ankara Anlaşması danışmanlığı verdiği için bu konuda piyasada bulunan en tecrübeli ve profesyonel firmalardan biridir. Danışmanlık verdiği konular temel olarak 5 başlık altında toplanabilir.

1.      Ankara Anlaşması Süreç Hakkında Bilgilendirme

Abroad-Advisor Ankara Anlaşması konusundaki aklınıza takılan her soruyu cevaplamayı vaat ediyor. Abroad-Advisor bu konuda mail, telefon ve yüz yüze görüşmeler ile ücretsiz bir süreç bilgilendirme hizmeti sağlıyor. Özellikle İngiltere’de nasıl iş kurulur, bu süreçte ne gibi yollar izlenmeli, anlaşmanın neleri kapsayıp neleri kapsamadığı gibi konularda aklınıza takılan tüm soruları dilediğiniz gibi sorabilirsiniz.

2.      Ankara Anlaşması İş Planının Hazırlanması

Ankara Anlaşmasının en zorlayıcı olan kısmının iş planı olduğu biliniyor. Bu yüzden iş planı yapılırken büyük bir titizlikle yapılması ve mümkünse profesyonel bir yardım alınması gerekiyor. Bu noktada Ankara Anlaşması danışmanlık firmalarından yardım alınabilir. Abroad-Advisor 70’in üstünde dosya kabul oranıyla ve dolayısıyla kabul görmüş en az 70 iş planıyla profesyonel bir şekilde yardım alabileceğiniz Ankara Anlaşması danışmanlık firmalarından bir tanesidir.

3.      Mali Tablo Hazırlanması

Ankara Anlaşması iş planı dışında hazırlanması gereken en önemli şartlardan biri de mali tabloların hazırlanmasıdır. Ankara Anlaşması Vizesi kapsamında İngiltere’de kurulacak olan şirketin kar etme gibi bir zorunluluğu olduğu için mali tablolar büyük bir titizlikle hazırlanmalı ve hatasız olmalıdır. Bu konuda da profesyonel bir yardım almak kabul alma ihtimalinizi büyük ölçüde arttıracaktır.

4.      Evrak Tasnifi ve Kontrolü

Ankara Anlaşması çok ayrıntılı bir anlaşma olmakla beraber bu anlaşma ile vize başvurusu yapabilmek için onlarca belgenin eksiksiz bir şekilde tamamlanması gerekiyor. Bu belgelerde ortaya çıkacak en ufak hata veya eksiklik ret almanıza neden olabileceği için evrak kontrolü ve tasnifi noktasında çok dikkatli olmalısınız.

5.      Vize Formlarının Hazırlanması

Ankara Anlaşması Vize’sine başvuru yapmanın en temel koşullarından bir tanesi de “Vize Formlarının” hazırlanmasıdır. Bu konuda da profesyonel destek almak faydalı olacaktır.

Sonuç

Ankara Anlaşması Vizesi’ne bireysel olarak yani herhangi bir danışmanlık almadan da başvurmak mümkün. Fakat bireysel başvuruların birçoğu olumsuz sonuçlanıyor. İngiltere Hükümeti’nin özellikle son dönemde dosyaları çok daha sıkı bir şekilde incelediği düşünüldüğünde bu durum gayet normal. O yüzden eğer ciddi manada İngiltere’de iş kurmak istiyor ve bunu da Ankara Anlaşması Vizesi yolu ile sağlamak istiyorsanız profesyonel bir danışmanlık almakta büyük fayda var.

Danışmanlık alırken de Ankara Anlaşması konusunda bilgi ve birikim sahibi olan bir firma seçmeye gayret göstermelisiniz. Piyasadaki firmaların çoğu yurtdışı danışmanlık firması olup yalnızca bir yan dal olarak Ankara Anlaşması danışmanlık hizmeti veriyor. O yüzden bu gibi firmalar yerine sadece Ankara Anlaşması Vizesi danışmanlığı veren firmaları seçmekte fayda var.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir