Nokia 3310 Efsanesi Geriye Dönüyor

2000 yılında, tam da milenyum başlarken hayatımıza giren Nokia 3310 cep telefonu kuşkusuz bir neslin aklında sağlam ve yenilikçi bir telefon olarak yer etti.

Daha sonraları ise akıllı telefonlara geçişte kaybolan Nokia, Microsoftla şansını denedi olmadı. Tam da bitti derken şimdi yeniden yenilenen imajı ve Android telefonları ile geri dönüyor.

Bu geri dönüşte ise efsane telefon 3310 da yenilenerek geliyor.

Sağlamlığı, çok satması ve zamanında WAP gibi getirdiği yenilikler ile adını tarihe kazımış olan bu efsane 3310,sonraki yıllarda ise uzun süre dayanıklı olması nedeniyle yıllarca kullanılmıştı. Ayrıca bu ona dayanıklılık ve eskimeyen trend olma yönüyle tüm yönüyle caps ve geyiklere malzeme olmuştu.

Şimdi yeniden küllerinden doğmaya hazırlanan Nokia, yeni nesil Android işletim sistemli mobil cihazlarını tanıtmaya hazırlanıyor. Bu cihazlara ek olarak efsane Nokia 3310 modeli de retro olarak yeniden hayat buluyor ve 9 Euro satış fiyatı ile yerini almaya hazırlanıyor.

Muhtemelen mini USB tipi şarj cihazı gelmesi beklenen yeni Nokia modelleri için ince uçlumu yoksa kalın mı geyikleri de yapamayacağız eskisi gibi.

One thought on “Nokia 3310 Efsanesi Geriye Dönüyor

  • 20 Haziran 2017 tarihinde, saat 01:14
    Permalink

    Çok kullanışlı bir telefondu farkındalık yaratıp yeniden piyasa gelmesini çok şaşırtı .

    Yanıtla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir