Gelişimde Destek Sindirimde Rahat Royal Canin Babycat Kedi Maması!

Royal canin babycat kedi maması yavru kedilerin sütten kesildikleri zamanda gereksinimleri olacak enerjiyi aynı zamanda da besleyicileri içeriğinde bulundurmaktadır.

Ayrıca minik kedilerinizin gelişimlerini de yüksek düzeyde destekleyecek olan Royal canin babycat kedi maması hayati derecede önemi olan sistemler üzerinde de yani kas yapısıyla bağışıklık gibi sistemlerde de desteğini esirgememektedir.

Daha dengeli bir gelişim için minik kedilerinizin yardımcısı olan Royal canin babycat kedi mamalarının içeriğinde titizlikle seçilen, rahat sindirim için etkili olabilecek besinler yer almaktadır. Royal canin babycat kedi mamalarında içeriğin hazırlanmasına etki eden bir unsur da minik kedilerinizin tam gelişmemiş çene ve diş yapılarının dikkate alınmasıdır.

Kedilerin Türüne Özel Olduğu Gibi Ağızlarına Da Layık Olan Royal Canin Kedi Mamaları!

Royal canin kedi mamaları kedilerinizin yaşına, mamanın içeriğine ve ne kadar mamaya ihtiyacınız olduğuna yani kilosuna göre seçim yapabileceğiniz, içerisinde her tür zengin besini kedilerinizde oluşturduğu yararlara kadar öğrenerek alabileceğiniz mamalardandır.

Royal canin kedi mamaları kedilerinizin bağışıklık sisteminden kemik, kas, göz, sindirim ve kalbine kadar ki organlarına olumlu yönde hitap edebilmektedir. Birtakım kedilere özel yani özel cins kediler için de mamaları bulunan Royal canin kedi mamalarında kısırlaştırılmış kedilerin ve yedikleri konusunda fazla hassas olan kedilerin de ihtiyaç duydukları mama çeşitleri mevcuttur. Bir de diyet mamalar vardır ki ideal kilosunun üstüne çıkmış kedilerin sağlıklı kilolarına geri dönebilmeleri için bu mamalar tercih edilmelidir.

Kedi Oyuncağı Kedilerinizin En Büyük Eğlencelerinden Biri Olacak!

Kedi oyuncağı özellikle farelerin şeklini aldığı oyuncak tiplerinde rağbet görmektedir. Bunlar fare görünümlü pelüş oyuncaklardan fare şeklini çıkaran lazerli oyuncaklara ve hatta tel içerisine yerleştirilmiş farelere kadar farklılaşan oyuncaklardır. Tabi sadece farelerden oluşan oyuncaklar kediler için yeterli değildir.

Zilli oyuncaklar, kauçuklu toplar, kedi otlu ve meyan kökünün kokusundan oluşan toplar, örgü toplar, oyun sopaları, oyun eldivenleri, oltalar, yaylı oyuncaklar, tırmalama oyuncakları vb. ürünler de kedilerinizin oynarken büyük oranda eğlenebilecekleri türdendir. Fiyat olarak bakarsanız da kedi oyuncakları için ekonomik aralıkların boy gösterdiği söylenebilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir