Ip Tv Fiyatları

İp tv televizyon ve internetin geldiği son nokta olarak karşımıza çıkıyor. Hem televizyonun hem de internetin bir arada kullanıldığı ve sınırları ortadan kaldıran bu sistem yeni yeni yaygınlaşmaya başlıyor. İp tv kısaca inceleyecek olursan internet protocol television olarak karşımıza çıkıyor. Yani internet alt yapısının televizyona dahil edilmesidir. İp tv ve internetli televizyonlar birbirine karıştırılmamalıdır. IP TV genel olarak yayın yapılmasının ve bu yayınların da internet üzerinden dağılmasının yolunu açmaktadır. İp tv fiyatları paketlere göre değişiklik gösterebiliyor. Almış olduğunuz modem benzeri cihaz ve istediğiniz televizyon kanalı sayısı arttıkça fiyatta da o kadar değişiklik oluşmaktadır.

İp tv kullanabilmek için televizyonunuzun internet uyumlu olması ve evde bir internet alt yapısının bulunması gereklidir. Bu şartlar varsa bir ip tv sağlayıcısı ile iletişime geçerek fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

 Yaklaşık olarak 100 TL’den başlayan ip tv fiyatları kampanyalar dahilinde daha uyguna da gelebiliyor. Seçtiğiniz paketin içerisinde fiyatı etkileyen durumların başında internetinizin hızı ve kanal sayısı geliyor. Ayrıca ip tv modeminizin olması veya olmaması da fiyatı etkiliyor. İp tv kullanımının amacı internetin sınırsızlığını evlerimize taşımaktır. Özellikle de erkekler ip tv ye çok fazla ilgi gösteriyor. Takımlarının maçlarını naklen izlemek, kaydedip sonra tekrar izlemek isteyenler için ip tv eşsiz fırsatlar sunuyor.

Sadece maç için IP TValmak istiyorsanız ödeyeceğiniz miktar ona göre değişiklik sağlıyor. Diğer tv ve internet paketi sağlayan firmalar ile ip tv yi karşılaştırdığınızda IP TV’nin dikkat çeken en önemli özelliği kendi yayınınızı yapabilmenize imkan sağlaması oluyor. Kendinize ait bir Youtube kanalınız var ve bu alanda TV’de yayın yapmak istiyorsanız bu ip tv ile mümkün kılınıyor. Elbette diğer bilinen tv kanallarının aksine belirli kişilerle yayın yapabileceğiniz bu sistem sizlere güzel başlangıçlar yapabilmek için imkan sağlıyor.

İp tv server dezavantajı olarak modem için ayrı kurulum ücreti verilmesi ve internet hızının yayını etkilemesi söylenebilir. Eğer internette film izlerken donma veya yavaşlama olması sizi rahatsız ediyorsa internetli tv almayı bir kez daha düşünmelisiniz.

  http://www.vipserveriptv.com/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir