Reklam

Sitemizde reklam ve tanıtımlarınıza yer vermekten onur duyarız. İçerik pazarlama açısından tanıtım yazısı, sponsor içerik veya reklam makaleleri yayınlayabiliriz.Diğer taraftan, banner alanlarımızda reklam yayınlayabilir veya blog sitemizden backlink alabilirsiniz. Veya bizimle marka elçiliği şeklinde anlaşabilirsiniz.

SEO ve dijital pazarlama konularında hizmet ve destek almak için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Reklam:

Sitemizde yer alan banner yanı, yazı içi(yazı başında ve sonunda) ve sidebar alanlarında reklam banner ve görsellerinizi yayınlayabiliriz.

 

 

 

Tanıtım Yazısı:

Web sitenizi google arama motoru optizimizasyonu yani SEO işlemleri için en faydalı şey kuşkusuz özgün içerik ve özgün tanıtım yazılarıdır. Web sitenizi, ürün,hizmet veya projelerinizi okuyuclarımıza tavsiye şeklinde tanıtarak size fayda sağlayabiliriz. Bu sayede hem markalaşma ve bilinirlik çalışmalarınıza katkı sağlamış hem de kaliteli backlink kazanmış olursunuz.

 

Marka Elçiliği:

Her şeyin dijital mecralarda gerçekleştiği günümüzde, dijital pazarlamanın olmazsa olmaz çalışmalarında birisi de profesyonel dijital marka elçisi kullanarak organik fayda sağlamaktır.

Marka elçisi olarak, markanızın tanıtılması, ürün veya hizmetlerinizi promosyonu, farklı mecralarda promote edilmesi, form veya sosyal medyada markanız ile ürünlerin tanıtılmasına fırsat verecek postlara mention atılması gibi işlerin profesyonel bir bakış açısı ile yapılmasıdır.

Örneğin, İmmergas kombi markası için için; kombi tavsiyesi yazılarında yer verilmesi, form-sözlük-sosyal medya mecralarında kombi önerisi isteyenlere organik kullanıcı olarak markanın ürünlerini önermek, şikayet veya serzeniş varsa onların altına bende kullanıyorum ama ben sıkıntı yaşamadım, memnunum şeklinde marka itibarı takibi gibi bir çok alanda marka elçiliği çalışmaları yapmaktayız.

Ürün Yerleştirme:

Ürünlerinizin veya markanızın kendi içeriklerimizde veya partnerlerimizin içeriklerinde ürün yerleştirme şeklinde organik tanıtım çalışmaları yapılması. Bu çalışma blog içeriklerimizdeki görseller içinde veya youtube videolarımızda ürün yerleştirme şeklinde olabilir.