Reybex Yazılım

Reybex avantajlarından sadece bazıları bulut tabanlı yazılım ile e-ticaret, çok kanallı satış, CRM, ERP, ürün ve üretim gibi süreç yönetimlerini kolaylıkla yapabiliyor olmanız.

Pazar Yeri Entegrasyonu modüllerinin öncü yapılanmalarından birisi olan Reybex ile N11, Trendyol, Hepsiburada, Amazon, Epttavm gibi online pazar yerlerinde ürünlerinizi listeleyebilir, tüm siparişlerinizi yönetebilirsiniz. Bir çok e-ticaret girişimcisi internetten satış işlerinin satın almadan, depo, ilana koyma, satış, kargo, takip gibi tüm süreçleri bu kullanımı kolay bulut tabanlı yazılım ile yapabilmekte.

Reybex Bulut ERP ile satın alma, stok, satış, lojistik API gibi özellikleri yanında pazar yeri bazında resim ve fiyat ekleme imkanı da sunuyor. Web tabanlı bu harika e-ticaret modülasyonu ile ürünlerinizi hızlıca yükleyebilir, farklı pazar yerlerinde farklı fiyat ve farklı resimler ile listeleyebilirsiniz.

Çok kanallı satış için bir modül üzerinden e-ticaret sitesi, Trendyol, Hepsiburada, n11, Amazon gibi mecralarda ister toptan ister satış yapıyor olun tüm ihtiyaçlar için tek ve kapsamlı yazılım.

Çok sayıda yazılımı bir arada kullanma yükünden kurtulun! Reybex ile satış, satın alma, stok, lojistik, pazarlama, muhasebe ve entegrasyon süreçlerini tek yazılım ile yönetin. Bulut ERP ile her yerden fatura yazabilir ve işlerinizi hızlıca halledebilirsiniz.

Sanal mağaza yani internetten satışın kalbi eticaret siteniz ile entegrasyon denilince yine Ticimax, Opencart, Magento Shopify gibi yazılımlara tam entegrasyonu ile ticari sitedeki satış, ürün ekleme, bilgi güncelleme vb tüm işlemleri reybex ile kolayca yapabilirsiniz.

Tüm Süreçlerinizi Otomatikleştirin

Tüm süreçleri otomatikleştirdik. Yükünü hafifletiyoruz. Ürünleri isterseniz hızlı biçimde excel ile Reybex’e yükleyin. Pazaryerleri ve mağazanızda listeleyin. Siparişleri indirip irsaliye ve faturayı hızlıca oluşturun.

Stok Yönetimi İçin Mobil Uygulama

Tüm stoklarını mobil uygulama ile istersen barkod kullanarak yönetebilirsin. Stok girişlerini, çıkışlarını ve sayımları cep telefonun üzerinden kolayca yapabilirsin. Tek yapman gereken cep telefonundan kullanıcı şifren ile Reybex’e giriş yapman. Artık tüm depoların ve stok yerlerin elinin altında

.www.reybex.com/tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir