Reybex Yazılım

Reybex avantajlarından sadece bazıları

reybex Web Tabanlı Yazılım ile E-Ticaret, Çok Kanallı Satış, CRM, ERP

Pazar Yeri Entegrasyonu

Reybex ile N11 Gittigidiyor Hepsiburada Amazon Sanalpazar Epttavm pazar yerlerinde ürünlerinizi listeleyebilir, tüm siparişlerinizi yönetebilirsiniz.

Reybex Bulut ERP ile Satinalma Stok Satış Lojistik API

Pazar Yeri Bazında Resim ve Fiyat Ekleme

Reybex’te ürünlerinizi hızlıca yükleyebilir, farklı pazar yerlerinde farklı fiyat ve farklı resimler ile listeleyebilirsiniz.

Çok Kanallı Satış, gittigidiyor, hepsiburada, n11, sanal mağaza, perakende  tüm İhtiyaçlar İçin Tek Yazılım

Çok sayıda yazılımı bir arada kullanma yükünden kurtulun! reybex ile satış, satınalma, stok, muhasebe ve entegrasyon süreçlerini tek yazılım ile yönetin.

Reybex Cloud ERP ile her yerden fatura yazabilirim

Sanal Mağaza ile Entegrasyon

Ticimax, Opencart, Magento Shopify entegrasyonu ile ticari sitedeki satış, ürün ekleme, bilgi güncelleme vb tüm işlemleri reybex ile kolayca yapabilirsiniz.

Tüm Süreçlerinizi Otomatikleştirin

Tüm süreçleri otomatikleştirdik. Yükünü hafifletiyoruz. Ürünleri isterseniz hızlı biçimde excel ile reybex’e yükleyin. Pazaryerleri ve mağazanızda listeleyin. Siparişleri indirip irsaliye ve faturayı hızlıca oluşturun.

Stok Yönetimi İçin Mobil Uygulama

Tüm stoklarını mobil uygulama ile istersen barkod kullanarak yönetebilirsin. Stok girişlerini, çıkışlarını ve sayımları cep telefonun üzerinden kolayca yapabilirsin. Tek yapman gereken cep telefonundan kullanıcı şifren ile Reybex’e giriş yapman. Artık tüm depoların ve stok yerlerin elinin altında .www.reybex.com/tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.