Patent Mühendisi

Patent başvurusu hazırlanması, yapılması, takibi konularında vekillik hizmetleri yanında AR-Ge çalışmalarınızda mentorluk yapan, patent veritabanı araştırması, ar-ge ekibi kurulması ve yönetimi, ar-ge destekleri, teknoloji transferi ve yenilikçi bakış açısını firma içine getirmek konularında danışmanlık sağlayan uzman Patent mühendisi olarak hizmet sunmaktayız.

Bir buluş, yenilik veya teknik geliştirmenizin patent, faydalı model ve tasarım olarak tescillenmesi konusunda yurt içi ve yurt dışı çalışmalar yapmayı düşünüyorsanız doğru yerdesiniz.

Patent başvurusu konusunda danışmanlık, başvuru dosyası hazırlanması ve Türk patent Enstitüsü sistemine sizin adınıza vekil olarak kaydedilmesi konusunda başvuru hizmetleri sunmaktayız. Bunun yanında başvurularınızın takibi, çeviri, araştırma ve inceleme raporu talebi, yıllık ücretlerin ödenmesi gibi konularda patent tescil belgeniz elinize ulaşıncaya kadar patent vekili olarak hizmetimiz devam eder.

Partner Patent Vekili

Hukuk firmaları, danışmanlık firmaları ve patent ofisleri için patent başvurusu hazırlanması, tescil takip işleri, müşteri görüşmeleri, ar-ge ekip kurulum ve eğitimleri, fikir geliştirme ve partner patent vekili olarak çalışmalar sunmakta olan makina mühendisiyim.

Tamamlayıcı Ar-Ge Danışmanlığı

Patent başvurusu öncesinde veya sonrasında ihtiyaç duyabileceğiniz konularda Ar-Ge danışmanı olarak sizlere fayda sağlamaya çalışmaktayız. Yapacağınız araştırma ve geliştirme çalışmalarınız için strateji oluşturma, ekip kurma, teknopark kullanma, üniversite sanayi işbirliği, teknoloji transferi, patent veritabanı araştırmaları, ar-ge mentorlüğü, ekip yönetimi, kalıpların dışında düşünme yetisi kazandırma gibi bir çok alanda profesyonel hizmet sunmaktayız. Bunlar bir patent mühendisi olarak bizim tecrübemiz ve bakış açımızı sizlerin dinanizmi ile birleştirerek ülkemizde daha fazla başarıya imza atıldığını görme arzumuzun tezahürüdür.

Gerek mühendislik tecrübelerimiz, gerekse piyasa deneyimlerimiz ışığında ve patent vekili olarak sektördeki çalışmalarımız ile müşterilerimiz, partnerlerimiz ve kobilere profesyonel çözümler sunmaktayız. Sizinle daha fazla öğrenmek ve patent mühendisi olarak ülkemizde geliştiren ve üreten herkese bir nebze olsun destek sağlayabilmek için çaba sarf etmekteyiz.