Sosyal Medya Tanıtımı

Eskiden bir ürünü, hizmeti yada markayı tanıtmanın en iyi yolu ana cadde üzeri güzel bir dükkan, ışıltılı bir vitrin, AVM’de işlek bir köşe yada popüler bir dergide yer almak idi.

Şimdilerde ise her şey çok değişti. Ne ana caddede ne de AVM’de insanlar etrafa yada vitrine bakmıyorlar, zira gözleri telefonlarda akıp geçip gidiyorlar.

Vakitlerini geçirdikleri sosyal medyada var olmak artık tüm markalar ve girişimler için kabul görmüş durumda. Ama dijital pazarlama denildiğinde instagram, facebook, youtube, twitter, pinterest ve linkedin başta olmak üzere bir çok mecrada çok kanallı tanıtım ve reklam stratejiler öne çıkıyor.

Ama kuşkusuz en önemlisi influencer marketing yani sosyal medya fenomenleri ile tanıtım. Bu kişiler kendilerine organik ve belirli bir kitle edinmiş olmanın yanında bu kitleyi etkileyebilme gücüne sahip kişiler.

İşte bu çoklu bakış açısı ise sosyal medyanın kendine has dinamiklerini kullanarak ürün, hizmet, marka, uygulama, kitap vb. tanıtımı konusunda profesyonel hizmet sunmaktayız. Ayrıca bunu bir dijital pazarlama bakış açısı yanında SEO odaklı da bakarak web sitenizi de merkeze koymaktayız.

Sosyal medya tanıtımı yaptırmak isterseniz bionluk üzerindeki şu ilanımdan
https://bionluk.com/hakankaya2020/urununuzu-sosyal-medyada-tanitirim-150562 yada 0544 258 20 20 numaralı telefonumdan ulaşabilirsiniz.

Sosyal medya tanıtımını üç paket halinde sunmaktayım.

Temel
Kitabınızın bize ulaşmadığı bu pakette mevcut görselleriniz ile Instagram(hikaye+post), Facebook(sayfa+hesap), Twitter paylaşımı şeklinde gerçekleşir.

Standart
Bu pakette ise kitabınızın bize ulaşmasından sonra tarafımızdan hazırlanacak görseller ile Instagram(hikaye+post), Facebook(sayfa+hesap), Twitter ve LinkedIn üzerinden paylaşım yaparım.

Pro
Bu pakette ise kitabınızın bize ulaşmasından sonra tarafımızdan hazırlanacak görseller ile Instagram(4 hikaye+ 2 post), Facebook(sayfa+hesap), Twitter, Pinterest(5 görsel) ve LinkedIn(post) paylaşımı yanında bir adet Youtube videosu içerisinde en az 1 dakikalık yer verme şeklinde tanıtım ve kişisel blogumda tanıtım yazısı paylaşımı şeklinde yapılacaktır.

Bu çalışmalarda kullanılacak hesaplar:
Instagram: (1850+) http://instagram.com/mrhakankaya
Facebook: (700+) https://www.facebook.com/girisimhocasihakankaya
Twitter:(780+) https://twitter.com/mr_hakankaya
Pinterest:(12nin aylık etkileşim) https://www.pinterest.com/mrhakankaya/
Linkedın: (915+) https://www.linkedin.com/in/hakankaya2020

Youtube:(1205+) https://www.youtube.com/hakankaya

Blog: https://www.mrhakankaya.com/

Tanıtım sonunda yapılan çalışmaların linkleri rapor olarak sunulacaktır.