KOSGEB Destekleri

Denizli KOSGEB Girişimci Desteği İş Planı, Kobi Proje Desteği Başvuru Projeleriniz ve dosyalarınız Mak. Müh. hakan Kaya uzmanlığı ile hazırlanır.

pHali hazırda faaliyet gösteren işletmeniz/firmanız yada yeni girişiminiz için KOSGEB Desteklerinden yararlanabileceğinizi biliyor musunuz?

<
<pstyle=”text-align: justify;”>Aşağıda örnekleri verilen KOSGEB destekleri yada benzeri devlet veya AB desteklerinden yararlanmanız için sizlere danışmanlık ve proje hazırlama hizmeti vermekteyiz. Detaylıı bilgi için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Bizler KOSGEB e bağlı yada herhangi bir kuruma bağlı işletme değildir. Destek kalemlerinden herhangi birisine bağvuru yapmak isteyen girişimci veya işletmelerin başvuru dosyalarının hazırlanması, desteğe konu olan projelerinin detaylandırılması ve danışmanlık hizmeti veren özel işletmeyiz. Bu desteklerin alınacağına dair garanti vermediğimiz gibi bu konuda ne KOSGEB nede diğer kurumlar bünyesinde farklı temaslara geçmemekteyiz. BİZLER SADECE SİZİN PROJE BAŞVURU DOSYANIZI HAZIRLAMA SAFHASINDA HİZMET VERMEKTEYİZ: sizler projenin teslimi, takibi, gerekli kurullara girilmesi konularını başvuru sahibi olarak kendiniz takip etmeniz gerekmektedir.

Bazı KOSGEB destekleri aşağıdaki gibidir;

Bir İşyerim Var, nelerden yararlanabilirim?

-Kobi Proje desteği;

   Eğer üretim, verim, istihdam, pazar yada kalite arttırıcı, maliyet düşürücü çalışmalar planlıyorsanız, bunları bir proje haline getirip, KDV hariç maliyetlerin yarısına destek alabilirsiniz. Ayrıca işletmeniz için proje geliştirme, iş planı ve nakit akış projeksiyonu gibi yeni işletme yetileri kazanablir, işletmenizi ileriye taşıyabilirsiniz.

-Ar-Ge İnnovasyon Desteği;

Eğer yeni bir ürün, proje yada fikriniz varsa yada mevcut üretim yöntemlerine alternatif fikirleriniz varsa bu projelerinizi gerçekleştirmeniz için ekipmandan, personele, yazılıma bir çok kalemde destek alabilirsiniz.
– Bunlar dışında nitelikli(üniversite mezunu) yeni eleman istihdamınız, fuar katlımlarınız, broşür vb. tanıtım faaliyetleriniz, marka tescil işlemleriniz, belgelendrime ve sertifika edinimleriniz gibi alanlar da KOSGEB desteklerinden faydalanabilirsiniz.

Yeni Girişim Fikrim var, nelerden yararlanabilirim?

– Yeni Girişimci Desteği

      Üst limitler 27.000TL geri ödemeiz, 70.000TL Geri ödemeli olmak üzere bu destekten yararlanmak için, “Uygulamalı Girişimcilik Eğitimine” katılarak sertifika almanız ve işletmenizi kurarak kosgeb veri tabanına kaydolmanız başvuru için ön şartlar. Bizler ise size bu aşamada iş planı projenizi hazırlamanız konusunda yardımcı olmaktayız

– Ar-Ge İnnovasyon Desteği

   Eğer yeni bir ürün, proje yada fikriniz varsa yada mevcut üretim yöntemlerine alternatif fikirleriniz varsa bu projelerinizi gerçekleştirmeniz için ekipmandan, personele, yazılıma bir çok kalemde destek alabilirsiniz. Eğer girişimci iseniz ekstra 20.000TL yeni girişimci desteği de bu destek kalemi içinde mevcut. Fikrinizin bu anlamada değerlendirilip değerlendirilemeyeceğini konuşmak için bizimle irtibata geöebilirsiniz. Sizler için başvuru proje dosyasının hazırlanması, takibi, yürütülmesi ve sonuçlarının patent gibi belgelerle koruma altına alınması konularında danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

İlgili destekler yada diğer kurumlardan hibe ve desteklerden yararlanmak için bizden proje danışmanlık desteği alabilirsiniz. ar-ge projelerinizi veya ekiplerinizi oluşturmak ve yönetmek için yine sizlere hizmet vermeye hazırız.

Saygılarımızla,

İletişim sayfasındaki sosyal medya veya mail adresimiz üzerinden iletişime geçebileceğiniz gibi 0544 258 20 20 numaralı telefonumuzdan bizlere ulaşabilirsiniz.