Denizli Doğalgaz

Uzman makina mühendisinden Denizli doğalgaz, tesisat, proje, tadilat, kombi, klima, yalıtım ve taahhüt işleri.Kaliteli malzeme kullanımı, özenli işcilik, usulüne uygun tesisat ve müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşım.

Gösterdiğimiz itina nediyle ücretlerimiz rakiplerimizden doğal olarak fazladır. Eğer sizin için sadece fiyat tercih sebebi ise bizi yormazsanız seviniriz. Ama kalite, kullanım, konfor, uzun ömür ve satış sonrası hizmetler gibi detayları önemsiyor iseniz bizden teklif almanızı tavsiye ederiz.

Farkımız

Öncelikle sizin konforunuz, ekonomik ısınmanız ve uzun yıllar sorunsuz bir tesisat olmasını önemsiyoruz. Peteklerde çamurlaşmaya sebep vermemek için oksijen bariyerli boru ile tesisatınızı tamamlıyoruz. Boru çaplarını geniş tutarak özellikle yoğuşmalı kombinizin verimine katkı sağlıyoruz. Arzu ederseniz petekleri pencere önü yada uygn mahallere monte ederken, duvar tarafına yaıtım malzemesi koyuyoruz. Bu sayede duvarı değil odanızı ısıtmanızı sağlıyoruz.

Bizim en çok kazandığımız kombiyi değil size en çok kazandıracak kombiyi seçiyoruz.

İlgili yazı: Kombi Tavsiyesi

Doğalgaz Tesisatı

Bina girişinden daire girişlerine kadar olan doğalgaz borusu döşenmesine kolon tesisatı diyoruz. Bunun ucunda yer alan branşmana doğalgaz sayacı bağlanarak daire içine geçerek kombi ve ocağa ulaşan doğalgaz tesisatına da daire içi tesisatı diyoruz. Bunların yapılması, projelendirilmesi ve tadilatı konularında bize ulaşabilirsiniz.

Bunlar yanında radyatör peteklerinizin asılması, Denizli kombi montajı, petekler ile kombiniz arasındaki plastik boru tesisatı, termostatik vana, oda termostatı, havlupan, kat boyleri, ve yerden ısıtma sistemi kurulması gibi alanlarda plan, proje, taahhüt ve malzeme desteği sağlıyoruz.

Kombi Değişimi

Eski ve yıllanmış kombilerinizi yeni ve yoğuşmalı kombi ile değiştiriyoruz. Kombinizin markası ve tipi değiştiği zaman bunun Denizli gaz dağıtım şirketi olan Enerya eski adı ile Kentgaz üzerinden bildirilerek açılması işlerini tamamlıyoruz. Eğer dairenizdeki doğalgaz borularında değişiklik olacaksa, yani kombinin yeri değişecek yada ocak hattında düzeltme varsa bunun projelendirilerek onaylanması ve Enerya tarafından onaylanarak gaz açımı yapılması gerekmektedir.

Petek temizliği

Zaman içerisinde radyatör petekleriniz ile kombi arasında dolaşan su içerisinde oksijen girmesi oluşan bakteri kütleleri birleşerek çamurlaşmakta ve çamur yapılan petek ortasında birikerek ısınmayan bir bölgeye sebep olmaktadırlar. Bunları önlemek ve azaltmak için artık oksijen bariyerli boru kullanıyoruz. Bu borular iç kısmında yer alan folyo tabakası sayesinde oksijen taneciklerinin boru içerisine nüfuz ederek suya geçişini engellemekte.

Ama eski tesisatlarda bu imkanlar olmadığı için oluşmuş çamurlaşmış ve kirlenmiş su kütlesinin kimyasal maddeler ile temizliği ve yeniden temiz su ile doldurulması işlemidir Denizli petek temizliği hizmetidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.