Çoçuğunuzla güzel bir gezinti için TrioBike

Bisikleti hayat tarzı olarak benimseyenler için çocuk sahibi olduktan sonra tutku bazen zor olabiliyordu, farklı çözümler geldi ise en mükemmeli TrioBike firmasından geldi. Hem bisiklet, hem çocuk arabası, hem de bisikletli çocuk arabası olabilen güzel bir tasarım.

Triobike firmasının geliştirdiği üründe isterseniz günlük kullanım için bisiklet, isterseniz sadece yürüyüş için çocuk arabası isterseniz de ikisinin karışımı bisikletli çocuk arabası.

Alttaki galeri resimlerinden daha fazla detaylar yakalayabileceğiniz triobike da eğlence sınırsız. Normal, elektrikli, spor ve geniş modeliyle farklı seçenekler de var.

Güvenlik&Ergonomi

Çocukların oturma bölümü ve sırt kısmı tamamen ergonomik olup, güvenlik için 5 noktalı emniyet kemeri bulunmaktadır. İlgili EN.1888.2003 standartlarına uygun olan ürün parmak sıkışma testinden yanma testine kadar her türlü teste tabi tutulmuş olup gerekli iyileştirmeler yapılmıştır.

Dondurma, ketçap, meşrubat vb. dökülmelere kolayca dayanabilmesi temizliği kolay olsun oturma yerleri ve güneşliği leke tutmaz kumaş ve malzemeden yapılmıştır. Aynı zamanda güneşte kalmalara karşı UV dayanıklı ürünlerdir.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.